Nowy początek

Fundacja „Prawda, dobro, piękno” istnieje już od ponad 2 lat. Przez ten czas powoli nabierała rozpędu, koncentrując się głównie na przedsięwzięciach teatralnych. Sztuki takie jak „Obrona Sokratesa” czy, stworzona we współpracy z Laboratorium Teatralnym im. Heleny Modrzejewskiej, „Moralność pani Dulskiej” stanowiły pierwsze kroki dla rozwoju organizacji. Z czasem jednak uznaliśmy, że warto postawić kilka kroków do przodu.

Z inicjatywy Prezesa Fundacji dr hab. Witolda Kopcia zaczęliśmy poszerzać swój zespół i rozważać podjęcie nowych inicjatyw, które zwiększą obszar działalności Fundacji. Jasnym jest, że, kto stoi w miejscu, tak naprawdę cofa się w rozwoju, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić w Fundacji zmiany, otworzyć się na nowe projekty, przekształcić naszą komunikację zewnętrzną i skierować swoją ofertę do większej grupy odbiorców.

Od początku maja prace wrą i postanowiliśmy zaprezentować Wam nasze postępy już na początku wakacji. Rozpoczynamy od złożenia na Wasze ręce bardziej nowoczesnej i przejrzystej strony internetowej, która pozwoli na łatwiejsze śledzenie naszych poczynań i złapanie kontaktu z naszą społecznością. W aktualnościach na bieżąco pojawiać się będą bieżące informacje o naszych projektach. Szczegółowe informacje zawsze znajdziecie w zakładce projekty. W kąciku publicystycznym pojawiać się będą artykuły, felietony, recenzje i wywiady. Z pierwszym felietonem „O potrzebie klasycznej edukacji” możecie zapoznać się tutaj.

Najbliższe tygodnie to dla nas okres ciężkiej pracy i wielu nowych wyzwań. Szykujemy kilka niespodzianek i nowych inicjatyw. Wierzymy, że w tym czasie będziecie z nami. Zapraszamy do śledzenia nas zarówno tutaj, jak i na facebooku. Do zobaczenia wkrótce!
Zespół Fundacji „Prawda, dobro, piękno”Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

e-mail: prawdadobropiekno@gmail.com